Pomoc

Jak używać E-tablicę?

E-tablica dla Rodziców!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami owocem naszej pracy jakim jest E-TABLICA.

• Po co?

Dzięki E-TABLICY będziecie mieli ułatwiony kontakt z przedszkolem, do którego uczęszcza Wasze dziecko.

Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje E-TABLICA należy najpierw się zarejestrować.

• Jak się przypisać do placówki, do której uczęszcza Twoje dziecko?

To bardzo proste:

1. Zaloguj się lub zarejestruj się na Przedszkolowo.pl
    2. Wejdź w zakładę "Znajdz przedszkole".
    3. Wyszukaj placówkę podając przybliżone położenie placówki.
    4. Wybierz przedszkole do którego chodzi Twoje dziecko.
    5. Zaznacz opcję "Chcę otrzymywać powiadomienia".

Wszystko gotowe! Teraz możesz korzystać z E-TABLICY! Od tej pory będziesz otrzymywać powiadomienia w serwisie poprzez swój profil, sprawdzaj go codziennie!

• Jakich informacji dostarcza E-TABLICA?

Na E-TABLICY znajdują się 4 zakładki:

Ogłoszenia - tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne informacje przekazywane przez przedszkole np. ogłoszenia dotyczące wycieczek czy uroczystości organizowanych w przedszkolu.

Menu - tutaj odnajdziecie szczegółowe informacje na temat posiłków, które będzie spożywać Wasze dziecko.

Płatności - tutaj będziecie informowani o wszystkich zobowiązaniach finansowych np. opłatach za przedszkole czy kosztach wycieczki.

Zajęcia - tutaj zamieszczane są wszelkie informacje dotyczące zajęć dodatkowych organizowanych przez przedszkole.

Nie znalazłeś poszukiwanych informacji? Napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl