Pomoc

Rejestracja i logowanie

• Po co rejestrować swój profil?

Po rejestracji swojego profilu możesz:

1. Przypisać się do swojego przedszkola (więcej w: Przypisanie do placówki)
    2. Założyć stronę swojego przedszkola (więcej w: Strona internetowa przedszkola)
    3. Dodawać Publikacje (Relacje, Konkursy, Materiały) oraz Komentarze w Strefie Nauczyciela

Dodatkowo dzięki rejestracji będziesz na bieżąco z informacjami na temat rozbudowy serwisu o kolejne narzędzia przydatne nauczycielom i przedszkolom.

• Jakie dane muszę podać podczas rejestracji?

Podczas rejestracji profilu podajesz swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz ustanawiasz hasło. Adres e-mail oraz hasło będziesz wpisywać podczas logowania. Ważne jest więc, by nikomu nie podawać tych danych. Nie będą one widoczne w żadnym miejscu serwisu.

WAŻNE: Adres e-mail oraz hasło możesz zmienić w każdej chwili po zalogowaniu, klikając „mój profil” (w prawym górnym rogu strony).

• Nie otrzymałem wiadomości z linkiem.

Sprawdź, czy wiadomość nie została umieszczona w folderze „Spam” (inaczej: „Śmieci”). Jeżeli to nie rozwiązało problemu, skontaktuj się z nami: pomoc@przedszkolowo.pl

• Link otrzymany mailem nie działa.

Jeśli po kliknięciu w link otrzymany mailem wystąpił błąd, sprawdź, czy adres w przeglądarce jest identyczny z linkiem podanym w mailu. Jeżeli nie jest to przyczyną problemu, napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl – sprawdzimy, czy Twój adres e-mail został potwierdzony.

• Nie pamiętam hasła.

Kliknij „Nie pamiętam hasła” na formularzu logowania, następnie podaj adres e-mail, na który rejestrowałeś swój profil. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link z instrukcją umożliwiającą ustanowienie nowego hasła.

• Nie otrzymałem maila z linkiem do ustanowienia hasła.

Sprawdź, czy wiadomość nie została umieszczona w folderze „Spam” (inaczej: „Śmieci”). Jeżeli to nie jest przyczyną problemu, rozpocznij proces ustanawiania hasła od początku i upewnij się, że wpisywany przez Ciebie adres e-mail jest poprawny. Jeśli problem wystąpi ponownie, napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl

• Link otrzymany mailem do ustanowienia hasła nie działa.

Jeśli po kliknięciu w link otrzymany mailem, wystąpił błąd, sprawdź, czy adres w przeglądarce jest identyczny z linkiem podanym w mailu. Jeśli nie jest to przyczyną problemu, rozpocznij proces ustanawiania hasła raz jeszcze. Jeśli problem wystąpi ponownie, napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl

• Nie pamiętam adresu e-mail, na który założyłem profil.

Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres pomoc@przedszkolowo.pl - podaj w nim swoje imię i nazwisko, a także link do swojej publikacji lub komentarza, jeśli już jakiś opublikowałeś.

Nie znalazłeś poszukiwanych informacji? Napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl