Pomoc

Strona internetowa przedszkola

• Ile kosztuje strona www dla przedszkola?

Oferta jest bezpłatna. Wszystkie narzędzia niezbędne do założenia i prowadzenia strony przedszkola są darmowe, m.in.:

a) szata graficzna strony (szablon wybrany z aktualnie dostępnych projektów),
    b) utrzymanie strony na serwerze,
    c) adres w formacie: „www.wybrana-fraza.przedszkolowo.pl”,
    d) dostęp do panelu zarządzania stroną (panel CMS) dla wielu moderatorów,
    e) dodawanie dowolnej liczby wpisów, zdjęć i załączników.

Wprowadzane w przyszłości nowe funkcje („premium”) lub rozbudowane wersje obecnych funkcji mogą być częściowo płatne, natomiast korzystanie z nich nie będzie obowiązkowe. Nie będą też one niezbędne do prawidłowego działania strony przedszkola. Funkcje płatne nigdy nie będą aktywowane dla użytkownika, jeśli sam ich nie zamówi.

• Z jakich elementów składa się strona www przedszkola?

Na stronie www przedszkola znajdują się:

a) Nazwa przedszkola – nad górną grafiką strony (zawsze widoczna na stronie).
    b) „Kontakt” – boks z danymi teleadresowymi przedszkola, mapką oraz logo przedszkola (zawsze widoczny na stronie).
    c) Nawigacja, a w niej:
    a. Komunikaty, Relacje oraz Konkursy - działy dla cyklicznie dodawanych wpisów,
    b. Podstrony dodawane przez moderatorów (ich nazwy i liczba zależy od moderatorów),
    c. „Kontakt” – podstrona generowana automatycznie z danych z katalogu przedszkoli.
    d) Okno treści, którego zawartość zależy od miejsca, w które kliknął użytkownik.

• Czy każde przedszkole może mieć stronę www na Przedszkolowo.pl?

Tak. Oferta stron www jest przygotowana dla wszystkich placówek wychowania przedszkolnego w Polsce. Każda placówka posiadająca stronę jest automatycznie wyświetlana w bazie placówek wychowania przedszkolnego. Obecność placówki w Katalogu jest bezpłatna.

WAŻNE: Dla danego przedszkola może zostać założona jedna strona internetowa.

• Kto zajmuje się opieką techniczną strony?

Działanie stron przedszkoli jest na bieżąco monitorowane przez Dział Techniczny, który eliminuje zauważone błędy systemu. Strony przedszkoli są utrzymywane na stabilnych serwerach. Są oparte na autorskim systemie, dzięki czemu są mniej podatne na ingerencje z zewnątrz. W razie problemów technicznych z działaniem strony, napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl

Nie znalazłeś poszukiwanych informacji? Napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl