,,Jesienne drzewo

,,Jesienne drzewo"

Jesienne drzewo”
konkurs plastyczny z materiałów ekologicznych
Cel konkursu:
• rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci,
• wdrażanie do proekologicznych zachowań,
• dostrzeganie piękna natury i znaczenia ochrony środowiska poprzez wykorzystanie materiałów wtórnych.
Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczęszczających do Przedszkola Publicznego w Siemiechowie.
2. Technika wykonania prac dowolna.
3. Praca musi być wykonana samodzielnie przez dziecko (prace, w których wykorzystany jest klej na gorąco uznajemy za pracę wykonaną przez dorosłego).
4. Materiały użyte w pracy muszą mieć charakter ekologiczny i muszą przedstawiać drzewo lub drzewa jesienią.
5. Format pracy A4 lub A3.
6. Każda praca powinna być opatrzona w metryczkę zawierająca: imię i nazwisko autora, wiek dziecka, adres i numer telefoniczny przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela, adres e-mail nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca.
7. Prace należy dostarczyć do nauczycieli do oddziałów przedszkola w termine do 16.10.2019r
8. Rozstrzygnięcie konkursu 17.11.2019 r.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej publikacji prac konkursowych w celu promocji konkursu, placówki (bez roszczeń autorów do praw autorskich).

Konkurs trwa do: 2019-10-17, 23:59