- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zwierzęta i rośliny chronione"- zachęcamy do udziału  undefined

REGULAMIN KONKURSU:
1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat.
2. Czas trwania konkursu: 09.09.2014r – 01.10.2014r.
3. Cele konkursu:
- kształtowanie właściwych nawyków i zachowań dbania o ptaki, zwierzęta, rośliny;
- wyzwolenie wyobraźni dziecięcej poprzez ekspresję plastyczną;
- wzmacnianie wiary we własne możliwości;
- wymiana doświadczeń plastycznych.
4. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy w formie plakatu wielkości A3.
5. Przyjmujemy prace tylko indywidualne.
6. Forma pracy plastycznej A3.
7. Technika wykonania prac jest dowolna – płaska.
8. Każde przedszkole może przysłać maksymalnie 3 prace.
9. Kryteria najciekawszych prac:
• pomysłowość
• estetyka
• samodzielność wykonania
• wrażenie artystyczne
10. Wyłącznie na odwrocie pracy prosimy o podanie następujących danych: tytuł, imię i nazwisko autora, wiek dziecka; numer przedszkola, dokładny adres i telefon, imię i nazwisko opiekuna, e-mail placówki (bardzo ważne!)
11. Termin składania prac: 09.09.2014r – 01.10.2014r. (decyduje data stempla pocztowego).
12. Rozstrzygnięcie konkursu – 08.10.2014r.
13. Prace należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty, przesyłając na adres:

Przedszkole Miejskie Nr 9 im. "Baśniowej Krainy" w Mielcu
ul. Pisarka 23
39-300 Mielec
woj. podkarpackie
z dopiskiem "Konkurs plastyczny"

14. Organizator nie odpowiada za zniszczenia powstałe w czasie transportu, dlatego prosimy o właściwe zabezpieczenie prac.
15. Prace plastyczne zostaną ocenione przez specjalnie powołane w tym celu jury, składające się z rodziców, nauczycieli i dzieci.
16. Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.
17. Wszystkie nadesłane prace zostaną wyeksponowane w przedszkolu.
18. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.blizejprzedszkola.pl.
19. W konkursie zostanie nagrodzone I, II i III miejsce dla dzieci 3-4 lat, I, II i III miejsce dla dzieci 5-6 lat, pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy.
20. Każda placówka, nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie, proszeni są o załączenie zaadresowanej koperty A-4 ze znaczkiem pocztowym oraz adresem zwrotnym (bardzo ważne – koperta nie może być mniejsza niż A4 i musi być zaadresowana!)
21. Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu.
22. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu, zgodą na publikację danych osobowych z zamieszczeniem fotografii pracy w prasie i na stronach internetowych.
23. Dodatkowych informacji udzielają główne organizatorki konkursu:
Karolina Rudolf : [email protected]
Dagmara Pszeniczna