,,Przygody kropli wody "- kartka z komiksu undefined

,,Przygody kropli wody "- kartka z komiksu

Konkurs plastyczny dla dzieci 6-letnich z Przedszkola Samorządowego w Osiedlu Niewiadów oraz Przedszkola Samorządowego w Ujeździe a także uczniów I klasy szkoły podstawowej w Osiedlu Niewiadów
I. Organizator konkursu
1.Organizatorem konkursu jest Przedszkole Samorządowe w Osiedlu Niewiadów
II. Cele konkursu
1.Propagowanie wiedzy ekologicznej i kształtowanie proekologicznych postaw wśród przedszkolaków, młodzieży szkół podstawowych .
2.Rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody, a w szczególności środowiska wodnego.
3. Plastyczne zobrazowanie codziennego wykorzystania wody w domach dzieci.
III. Warunki uczestnictwa
1.Uczestnikiem Konkursu może być przedszkolak lub uczeń, który prześle lub złoży pracę odpowiadającą wymogom niniejszego Regulaminu.
2.Udział w Konkursie jest równoznaczny z akceptacją wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.
3.Prace powinny być w formacie nie większym niż A 4.
4.Technika wykonania prac: dowolna
5.Tematyka prac musi być związana z konkursowym hasłem. Motywem przewodnim prac powinna być dbałość o ochronę środowiska wodnego.
6.Każda praca powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, datę urodzenia, nazwę i adres szkoły lub przedszkola , klasa, nazwisko opiekuna, telefon kontaktowy. Informacje te należy umieścić na odwrocie pracy.
7.Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 własną pracę.
8.Prace złożone na konkurs nie będą zwracane autorom.

V. Czas trwania Konkursu i miejsce nadsyłania prac
1.Konkurs przebiegać będzie w okresie od 1 października 2018 do 19 października 2019 r.
2.Prace należy nadsyłać lub dostarczyć osobiście do naszej placówki : Przedszkole Samorządowe w Osiedlu Niewiadów
3.Ostateczny termin składania prac upływa w dniu 19 października 2018r.

VI. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników Konkursu
1.Nagrodzone prace wyłoni Jury powołane przez Organizatora.
2.Jury Konkursu wyłoni trzy zwycięskie prace, dopuszcza się również przyznanie wyróżnień dla autorów nadesłanych prac.
3.Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi do 9 listopada 2018r. Wręczenie nagród oraz wyróżnień odbędzie się na zakończenie projektu.
4..Uczestnik Konkursu poprzez udział w Konkursie wyraża zgodę na wielokrotne publikowanie przez Organizatora Konkursu imienia i nazwiska Uczestnika Konkursu, we wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych i marketingowych Organizatora Konkursu związanych z tym Konkursem lub innymi konkursami ogłaszanymi przez Organizatora Konkursu.

Joanna Nakaziuk