Konkursy

• Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola do wzięcia udziału w konkursie pod tytułem "Jesienne drzewko". format pracy A4, technika dowolna, termin składania prac do 7 listopada 2017 r., prace należy składać do wychowawców grup, na zwycięzców i uczestników czekają dyplomy oraz nagrody.

2017-11-02, 16:25 Adriana Radomyska
  • Drodzy Rodzice !!! Zachęcamy do udziału w konkursie, którego głównym celem jest rozwijanie u dzieci zainteresowań w zakresie pojęć matematycznych. 1.Konkurs jest kierowany do wszystkich dzieci z naszego przedszkola 2.Dzieci wykonują w domu ( z pomocą rodzica) pomoc matematyczną, grę planszową itp., którą podpisaną składają u wychowawcy do dnia

2017-11-02, 12:58 Magda Piechaczek
  • Drodzy rodzice zapraszamy wasze dzieci do wzięcia udziału w KONKURSIE EKOLOGICZNYM pt.: ”PORZĄDKOWANIE , SEGREGOWANIE, KOMPOSTOWANIE… - NASZE RADY NA ODPADY”. Organizatorem konkursu jest Gmina Krzywda. Szczegółowe informacje w załączniku.

2017-10-30, 17:51 Aneta Szymanek
  • W dniu 27 października odbył się organizowany przez Klub "Łęg" Centrum Kultury Browar B - VIII Konkurs Wokalny "Mikrofon dla malucha". Zespół wokalny w składzie: Marcelinka, Kasia, Paulinka, Nadia, Marta i Piotruś z grupy "Słoneczek" otrzymał Nagrodę specjalną. Dziękujemy!

2017-10-29, 22:23 Dorota Rafinska
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt: „Zapobiegajmy pożarom”. Tematyka konkursu obejmuje udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historię pożarnictwa. Przedmiotem konkursu są

2017-10-29, 20:34 Katarzyna Polus
  • Nadleśnictwo Łuków ogłasza konkurs pod hasłem:"Bohaterowie Jaty".

2017-10-27, 13:23 Aneta Szymanek
  • Serdecznie zachęcamy do udziału w Warszawskim Konkursie plastycznym "Od Bałtyku aż po Tatry". 1. Organizatorem konkursu jest: Przedszkole nr 270 ul. Bełdan 5 02-695 Warszawa 2. Tematyka prac powinna koncentrować się wokół hasła: „piękno polskiej ziemi”, nawiązując tematycznie do regionu, w którym żyjemy, polskiej przyrody, dziedzictwa

2017-10-27, 10:42 Anna Świdzińska-Mikos
  • Cele konkursu: • kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich; • promowanie czytelnictwa wśród dzieci; • rozbudzanie twórczej inwencji uczniów i kreatywności; • wzmacnianie wiary we własne możliwości; • kształtowanie poprawnej wypowiedzi pisemnej na dany temat; • rozwój myślenia i inwencji twórczej

2017-10-26, 07:59 Katarzyna Raczkiel
  • Dzieci z grupy IV i IVa, pod opieką swoich nauczycielek, przygotowały prace na Ogólnopolski konkurs plastyczny "ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII - SŁOŃCE, WODA, WIATR" którego organizatorem jest Przedszkole Integracyjne nr 68 we Wrocławiu. Życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

2017-10-23, 20:44 Jola G
  • Dziękujemy naszym przedszkolakom: - Lenie W. - laureatce - Piotrusiowi K. - laureatowi - Hani K. - Jasiowi M. - Nikolii Z. za udział i piękne reprezentowanie naszej placówki na konkursie "Jesienne Wierszyki" organizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich.

2017-10-23, 19:42 Karolina S
Wyświetl