At the Zoo  undefined

At the Zoo

Dzieci z grupy "Zające" wyruszyły razem z Little Ant w podróż do zoo, gdzie poznawały jego mieszkańców, uciekały przed krokodylem, a także rozpoznawały tropy różnych zwierząt. Najwięcej radości sprawiło im szukanie zaginionej papugi, która ukryła się w ... (żeby zgłębić tę tajemnicę koniecznie zobaczcie naszą relację ;))

Wiele frajdy sprawiło dzieciom również zamienienie się w najbardziej skoczne i radosne zwierzęta zamieszkujące ogród zoologiczny czyli figlarne małpki. Przedszkolaki wróciły z uśmiechem na twarzy i już czekają na kolejną wyprawę.

Szczegóły z naszej wyprawy do zoo umieściliśmy w krótkim filmie: http://blizejprzedszkola.pl/film-567,at-the-zoo-przedszkole-publiczne-nr-3-w-wadowicach#.WSFd8IFFItY.facebook

Bardzo prosimy o polubienie filmiku. Wystarczy wejść w link i kliknąć lubię to (wyświetlone nad filmem), a nasze przedszkolaki zdobędą wspaniałe nagrody.
21.05.2017
Administrator Strony