"BAJKOWI PRZYJACIELE"-OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY undefined

"BAJKOWI PRZYJACIELE"-OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

II edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego
"Łyżka łyżce powiedziała jaka bajkę dziś widziała"
pod hasłem "Bajkowi przyjaciele"

organizowany przez Miejskie Przedszkole Nr 50
w Sosnowcu

Miejskie Przedszkole Nr 50 w Sosnowcu ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-5 lat oraz nauczycieli do II edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Łyżka łyżce powiedziała jaką bajkę dziś widziała" pod hasłem "Bajkowi przyjaciele"
Teatrzyki kukiełkowe cieszą się zawsze wielkim zainteresowaniem wśród dzieci, wprowadzając ich w świat bajki i czarów. Zapraszamy nauczycieli do podzielenia się swoim talentem i wykonania kukiełki wykorzystując drewniane akcesoria kuchenne. Zapraszamy również dzieci w wieku 3-5 lat, do wzięcia udziału w naszym konkursie. Wykonajcie kukiełkę do waszej ulubionej bajki lub wierszyka, lub stwórzcie nową postać i nadajcie jej nowe niepowtarzalne imię. Możecie również opisać przygody waszej kukiełki.
Technika wykonania kukiełki jest dowolna – należy jednak wykorzystać drewniane akcesoria kuchenne tj. łyżka, widelec, wałek do ciasta itp
Warunki konkursu:
•Kukiełki wykonane indywidualnie przez dzieci przy niewielkim udziale nauczyciela powinny zawierać przypiętą metryczkę: nazwa kukiełki, imię i nazwisko wykonawcy, wiek dziecka, adres, telefon, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.
•Kukiełki wykonane indywidualnie przez nauczycieli powinny zawierać nazwę kukiełki, imię i nazwisko nauczyciela, adres, telefon, e-mail placówki.
•Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.
•Komisja powołana przez organizatorów konkursu wyłoni zdobywców 3 pierwszych miejsc w dwóch kategoriach:
I Dzieci
- 3,4-latki
- 5 latki
II Nauczycieli

•Kukiełki oceniane będą pod względem pomysłowości oraz estetyki wykonania.
•Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy.
•Nauczyciele, którzy chcą otrzymać podziękowania za przygotowanie dzieci do Konkursu proszeni są o załączenie do wysyłanych prac koperty (format A4) ze znaczkiem i adresem zwrotnym uwzględniającym imię i nazwisko nauczyciela biorącego udział w konkursie.

•Lista nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na stronie przedszkolowo.pl, oraz na stronie internetowej naszego przedszkola www.p50.eys.pl
•Termin składania prac upływa z dniem 30 października 2015 r. (decyduje data dotarcia przesyłki do organizatora).
•Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 listopada 2015 r.
•Prace należy wysłać na adres organizatora:

Miejskie Przedszkole Nr 50
ul. Franciszkańska 19
z dopiskiem "Łyżka - łyżce".

•Prace konkursowe nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.
24.09.2015
Monika Radko