"Bezpiecznie i grzecznie"- ogólnopolski konkurs literacko - teatralny

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO-TEATRALNEGO: "BEZPIECZNIE I GRZECZNIE:

I MIEJSCE:
„Rozmowa z aniołami”- AGATA GIEŁCZYŃSKA, Przedszkole Niepubliczne im.bł.ks.B.Markiewicza, Poronin
II MIEJSCE:
„Hesio i Hugo w Dolinie Tęczowego Kamyczka”- ANNA MARIA PRZYBYŁO, Przedszkole Niepubliczne Bajka, Gołdap
III MIEJSCE:
„Wielka Podróż Lijanki” – MARIA ŁYSOŃ, Przedszkole Miejskie nr 6 im. Bożeny Nemcowej, Żagań

WYRÓŻNIENIA:
-KATARZYNA SUCHOŃ, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Mikołów
-NATALIA SKORUPA, Niepubliczne Przedszkole „Mały Twórca”, Wrocław
-MARIOLA MLAK, Zespół Szkół –Oddział Przedszkolny, Lanckorona
-EDYTA BĄK-BUCZAK, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Sióstr Maryi, Brwinów
-DOROTA OLEJNICZAK, Przedszkole Miejskie nr 11 z oddziałami integracyjnymi, Pabianice
-AGNIESZKA SAWICKA, Przedszkole Samorządowe nr 81 „Brzoskwiniowy Raj”, Białystok
-AGNIESZKA DWORNIK, Niepubliczne Przedszkole im. Dzieciątka Jezus, Kęty

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem.Dyplomy wyślemy pocztą

Konkurs trwał do: 2014-10-31, 23:59
Przedszkole Miejskie Nr 50 w Sosnowcu zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie literacko-teatralnym związanym z tematyką działań przeciw agresji i przemocy
„BEZPIECZNIE I GRZECZNIE”
Celem konkursu jest:
•Uczenie i promowanie działań przeciw agresji i przemocy
•Rozbudzenie zainteresowań literackich
•Rozwijanie fantazji i kreatywności literackiej
1.Konkurs jest przeznaczony dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.
2.Forma literacka – bajka, inscenizacja.
3.Tekst winien stanowić oryginalne dzieło autora, nie publikowane do tej pory.
4.Każdy utwór powinien być podpisany: imię i nazwisko autora, dokładny adres placówki wraz z numerem telefonu. Prosimy o czytelne wypisanie metryczek.
5.Utwory (wydruk) należy przesyłać do 31 października 2014r (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Przedszkole Miejskie Nr 50 ul. Franciszkańska 19, 41-200 Sosnowiec, z dopiskiem „Bezpiecznie i grzecznie”
6.Prace przechodzą na własność organizatora. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu.
7.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 listopada 2014 r. Informacja o wynikach zostanie opublikowana na stronie „przedszkolowo.pl”, oraz stronie internetowej naszego przedszkola www.p50.eys.pl
8.Zapewniamy dyplomy dla laureatów I, II, III miejsca. Prace oceniać będzie niezależna komisja powołana przez organizatora.
9.Prace, które nie będą spełniały wymogów niniejszego regulaminu nie będą oceniane.
Konkurs trwa do: 2014-10-31, 23:59