"Choć nie wiele latek mam, to o zdrowie swoje dbam" - konkurs plastyczny undefined

"Choć nie wiele latek mam, to o zdrowie swoje dbam" - konkurs plastyczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM organizowanym przez przedszkolne koło PCK
pt. "Choć niewiele latek mam, to o zdrowie swoje dbam" - upowszechniający wiedzę dzieci na temat zasad zdrowego trybu życia.

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 – 6 lat

2. CELE KONKURSU:
-propagowanie zdrowego trybu życia, urozmaiconej w warzywa, owoce i inne cenne składniki codziennej diety i jej pozytywnego wpływu na zdrowie człowieka,
-troska o zdrowie dzieci i ich sprawność fizyczną,
-propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego,
-rozwój świadomości zdrowotnej dzieci,
-rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci poprzez działania plastyczne w różnych technikach plastycznych,

3. ZADANIE KONKURSOWE:
Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej w dowolnym formacie z zastosowaniem dowolnej techniki i narzędzi, o tematyce zasad zdrowego stylu życia.

4. PRZEBIEG KONKURSU:
Przedszkolne koło PCK powołuje komisję konkursową, która wybierze najlepsze prace plastyczne wyróżniając je miejscami w dwóch kategoriach wiekowych 3 - 4 i 5 - 6 lat.

5. OCENIANE BĘDĄ:
staranność i pomysłowość wykonania,
atrakcyjność plastyczną pracy,
walory edukacyjne pracy promującej zdrowy tryb życia,
samodzielność wykonania pracy.

6. CZAS TRWANIA KONKURSU:
Zgłaszanie prac do konkursu trwa do 17.12.2020 r. Gotowe prace dostarczamy do swoich pań wychowawczyń. Prace powinny zawierać informację: imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy przedszkolnej (podpisane z tyłu pracy)
Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz na platformie www.4parents.pl
Ogłoszenie wyników nastąpi 18.12.2020r.

7. Prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane.

Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE
Przedszkolne koło PCK