Dbamy o kasztanowce i inne drzewa w naszej okolicy - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined

Organizator konkursu:
Miejskie Przedszkole nr 7 w Knurowie

Cele konkursu:
-rozwijanie właściwych postaw proekologicznych
-uwrażliwianie dzieci na potrzebę dbania o przyrodę
-wzbogacenie wiedzy na temat sposobów ochrony kasztanowców
-rozwijanie pomysłowości i wyobraźni artystycznej dziecka

Uczestnicy:
Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym

Warunki konkursu:

1. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej na podany temat, technika i format dowolny. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę przygotowaną na komputerze, zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę przedszkola, adres, nr telefonu oraz imię i nazwisko nauczyciela.

2. Każda placówka może przysłać dowolną ilość prac na adres:

budynek przy ul. Ogana 2
44-190 Knurów
z dopiskiem "Konkurs plastyczny" - p. Beatrycze Komuda, p. Aneta Domagała

3. Nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie za przygotowanie dzieci do konkursu, proszeni są o przesłanie zaadresowanej koperty w formacie A4 z naklejonym znaczkiem pocztowym.

Termin:
Termin przysyłania prac upływa 2 maja 2013 roku (liczy się data dotarcia pracy do placówki)

Rozstrzygnięcie konkursu:

1. Prace konkursowe oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez organizatora. Prace będą oceniane wg następujących kryteriów:
-zgodność z proponowanym tematem
-estetyka wykonania pracy
-pomysłowość ujęcia tematu
-wybór techniki plastycznej

2. Podsumowanie konkursu nastąpi 06.05.2013. Za zajęcie I, II i III miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplom. Lista laureatów będzie dostępna na stronie internetowej "bliżej przedszkola". Ze wszystkich prac biorących udział w konkursie zostanie utworzona pokonkursowa wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Knurowie.

Osoby odpowiedzialne: Beatrycze Komuda, Aneta Domagała

W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać: [email protected]
10.04.2013
Beatrycze Komuda