Dinek uczy dorosłych niepalenia - konkurs ogólnopolski undefined

Dinek uczy dorosłych niepalenia - konkurs ogólnopolski

KONKURS OGÓLNOPOLSKI W RAMACH PROGRAMU
"CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS"
"DINEK UCZY DOROSŁYCH NIEPALENIA"

CEL KONKURSU:
-Przybliżenie dzieciom szkodliwości dymu tytoniowego
-Wdrażanie do niepalenia
-Rozwijanie wyobraźni literackiej
-Kształtowanie asertywnej postawy wobec palaczy

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych w wieku 5-6 lat

2. Technika pracy – OPOWIADANIE, BAJKA

3. Kryteria oceny: pomoc nauczyciela, samodzielność pracy dzieci, oryginalność, walory artystyczne, materiał użyty do prac,

4. Termin nadsyłania prac do 29 marca 2013 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres organizatora:

ul. Franciszkańska 19

5. Rozstrzygnięcie konkursu 3 kwietnia 2013 r.

6. Komisja powołana przez organizatorów konkursu, wyłoni zwycięzców w 2 kategoriach wiekowych: 5-6 latki

7. Każda praca musi być opatrzona w metryczkę zawierającą:
-tytuł pracy
-imię i nazwisko, wiek autora
-adres przedszkola z numerem tel.
-imię i nazwisko opiekuna artystycznego.

8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na prezentację prac oraz danych autora i opiekuna dla potrzeb konkursu, na stronie internetowej i podczas wystawy.

9. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora i eksponowane będą w przedszkolnej galerii.

10. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do bezpłatnej publikacji nagrodzonych i wyróżnionych prac w prasie, wydawnictwach promocyjnych i środkach masowego przekazu.

11. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na prezentację prac oraz danych autora dla potrzeb konkursu,

12. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy, a opiekunowie imienne podziękowanie.

13. Lista wszystkich laureatów zostanie zaprezentowana na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 50

Organizatorzy:
mgr Edyta Stawiarska, mgr Danuta Rylska, mgr Dorota Stasiurka