Europa naszym wspólnym domem - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined

Europa naszym wspólnym domem - ogólnopolski konkurs plastyczny

Centrum Edukacji Nauczycieli i Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie
zaprasza do udziału w
XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Europa naszym wspólnym domem"

Konkurs pod Honorowym Patronatem:
-Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce
-Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
-Prezydenta Miasta Koszalina.

Opiekę merytoryczną nad przebiegiem Konkursu sprawuje:
-Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie
-Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie
-Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie.

REGULAMIN KONKURSU:

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci 5-6-letnie oraz wszyscy uczniowie klas I-III szkół podstawowych.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wykonanie pracy plastycznej pod kierunkiem lub przy wsparciu rodzica, opiekuna, nauczyciela, w różnorodnych technikach.

KATEGORIE PRAC:

I. JEDNA EUROPA Z WIELU KULTUR – praca indywidualna, technika dowolna, format A3

II. LOGO KONKURSU "EUROPA NASZYM WSPÓLNYM DOMEM" – praca indywidualna, technika dowolna, format A3

III. MÓJ WYMARZONY PLAC ZABAW - praca indywidualna, praca musi stanowić zamkniętą całość na jednej kartce formatu A2

Zasady uczestnictwa:
-Każda praca plastyczna na odwrocie powinna być opatrzona kartą informacyjną wg załącznika 1.
-Do prac należy dołączyć listę uczestników wg załącznika nr 2.
-Prace bez tych informacji nie będą oceniane.

Terminy:

Prace należy zakończyć i przesłać do 26 kwietnia 2013 roku na adres:

Szkoła Podstawowa nr 4,
ul. Podgórna 45
75-320 Koszalin

z dopiskiem Konkurs "Europa naszym wspólnym domem" (decyduje data stempla pocztowego).

Nagrody:

Specjalnie powołana Komisja dokona oceny zgłoszonych prac. Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną na uroczystości w dniu 24 maja 2013 roku (piątek) w Szkole Podstawowej nr 4 w Koszalinie o godzinie 13.00.

Uwagi końcowe:

Prace biorące udział w Konkursie nie będą zwracane.
Lista Laureatów Konkursu zostanie ogłoszona do 13 maja 2013 roku na stronie www.sp4koszalin.com

W załączeniu przesyłamy szczegółowy regulamin konkursu z prośbą o jak najszersze rozpowszechnienie go w Państwa środowisku.

Regulamin i załączniki znajdują się również na: http://www.kuratorium.szczecin.pl/index.php/konkursy-tematyczne

Prosimy o potwierdzenie udziału na adres organizatorów: [email protected]
10.01.2013
robert radziuk