Głosujemy na pracę 5-latków undefined

Głosujemy na pracę 5-latków

DRODZY RODZICE I PRZYJACIELE PRZEDSZKOLAKÓW W STUDZIANIE!

Nasze oddziały przedszkolne biorą udział w programie edukacyjnym "Akademia super-przedszkolaka", którego głównym celem jest kształtowanie u dzieci nawyków prozdrowotnych. W związku z tym, oddział - 5-latków na konkurs zorganizowany w ramach w/w programu wykonał wspólnie piękną pracę plastyczną. Do wygrania są wspaniałe pomoce dydaktyczne dla przedszkola i prezenty dla dzieci, a nagrodą główną są sponsorowane warsztaty kulinarne dla dzieci.

W terminie od 13 listopada br. od godz. 10:00 do 3 grudnia br. do godz. 10:00 na prace zamieszczone na stronie internetowej Akademii super-przedszkolaka w GALERII PRAC - TUTAJ - GALERIA PRAC!!! głosować będą internauci za pośrednictwem przycisku "Zagłosuj". Możliwe będzie oddanie maksymalnie 3 głosów w ciągu doby. Kryterium ograniczenia głosowania do 3 głosów jest jeden adres IP oraz jeden adres e-mail.

TUTAJ GŁOSUJEMY NA PRACĘ PRZEDSZKOLAKÓW!!!

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA NA PRACĘ DZIECI ZE STUDZIANA!!!

Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ

Na zdjęciu - praca plastyczna 5-latków pt:"Ładnie śpiewam i tańczę wspólnie z Basią"
15.11.2012
Selwana Szołek