Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej Guzów 2013 undefined

Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej Guzów 2013

Organizatorem Gminnego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i koordynatorem całego przedsięwzięcia jest Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Guzowie.
Festiwal ma na celu popularyzację piosenki przedszkolnej, kształcenie muzyczne poprzez wspólną zabawę, prezentację umiejętności artystycznych przedszkolaków, rozpowszechnianie nowego repertuaru i promocję młodych wykonawców.
Festiwal odbędzie się 30 kwietnia 2013 roku w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Guzowie.
Każde przedszkole ma w drodze eliminacji wyłonić wykonawców w kategoriach: 3-4 latki i 5-6 latki. Do konkursu może być zgłoszona jedna osoba bądź zespół (do 5 osób).
Nasze panie w drodze eliminacyjnej wyłoniły do konkursu następujące dzieci:
1. Grupa 3-latki - solistka: Milena Dukaczewska
2. Grupa 4-latki - solista: Bartosz Grochowski
3. Grupa 5-latki - zespół: Joanna Gmiter i Martyna Suchojad.

Trzymamy bardzo mocno kciuki za naszych reprezentantów i już nie możemy doczekać się konkursu:)
29.03.2013
Katarzyna Maria Jaśpińska