I MOKOTOWSKI PRZEGLAD PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ DLA PRZEDSZKOLI

Serdecznie zapraszamy mokotowskie przedszkola do udziału w I Mokotowskim Przeglądzie Piosenki Anglojęzycznej

Regulamin:

I MOKOTOWSKI PRZEGLĄD PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ DLA PRZEDSZKOLI

Organizator:
ul. Kaukaska 2
02-760 Warszawa

Cele:
• Propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę;
• Motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób;
• Praca nad poprawną wymową;
• Prezentacja umiejętności wokalnych;
• Promowanie aktywności twórczej wśród uczniów;
• Propagowanie idei wspierania uzdolnień.

Regulamin przeglądu:
1. Konkurs trwa od 13.03.2018r. do 6.04.2018 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się dnia 09.04.2018 r., a oficjalna gala wręczenia nagród odbędzie się 12.04.2018 r.

2. Konkurs jest adresowany do dzieci przedszkolnych w wieku 4,5,6 lat uczęszczających do przedszkoli publicznych. Ma charakter przeglądu w kategorii zespół(maksymalnie 5 osób).

3. Każde przedszkole może zgłosić jeden zespół.

4. Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie teledysku do wybranej piosenki w języku angielskim (tematyka dowolna) i nagranie krótkiego video(do 5 min) na płycie CD/DVD oraz przesłanie jej wraz z kartą zgłoszeniową pod podany adres:

ul. Kaukaska 2
02-760 Warszawa
- z dopiskiem „I Mokotowski Przegląd Piosenki Anglojęzycznej”. Płytę można dostarczyć również osobiście do sekretariatu.

5. Płytę z nagraniem video należy opisać pełną nazwą przedszkola oraz imieniem i nazwiskiem osoby zgłaszającej. Do płyty należy dołączyć kartę zgłoszenia.

6. Udział w przeglądzie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów. Ponadto uczestnicy akceptując regulamin, wyrażają zgodę na wykorzystanie ich danych i wizerunku na stronie internetowej przedszkola.

7. Podkładem muzycznym może być akompaniament własny, bądź nagranie instrumentalne.

8. Nagrania nadane do wysyłki po 06.04.2018r. nie będą brały udziału w konkursie.

9. Repertuar i ruch sceniczny zależą od inwencji twórczej osoby zgłaszającej.

10. Piosenki nie mogą zawierać niecenzuralnych treści.

11. Oceny prezentowanych utworów i wykonawców oceni jury powołane przez organizatorów, uwzględniając:
• Dobór repertuaru
• Choreografię
• Poczucie rytmu
• Ogólny wyraz artystyczny

12. Decyzje Jury są ostateczne.

13. Nagrody przyznawane będą za miejsca 1 – 3 oraz wyróżnienia.

14. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody, a opiekunowie podziękowania.

15. Zwycięzcy otrzymają indywidualne zaproszenia na galę.

Koordynator konkursu: Ewa Kołodziejska-Oleksiak, Magdalena Zubkowicz

W załączniku karta zgłoszenia.

Zapraszamy!
Konkurs trwa do: 2018-04-06, 00:00