II edycja konkursu plastyczno-technicznego "Miś - mój przyjaciel" undefined

II edycja konkursu plastyczno-technicznego "Miś - mój przyjaciel"

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w II edycji konkursu plastyczno - technicznego "Miś – mój przyjaciel".

Celem konkursu jest m.in. zainteresowanie dzieci literaturą związaną z postacią Misia, rozwijanie talentów artystycznych oraz stwarzanie okazji do poznawania różnorodnych technik plastycznych.

Regulamin konkursu:
1.Organizatorem konkursu jest Samorządowe Przedszkole w Wyszkowie.
2.Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do przedszkola.
3.Udział w konkursie plastyczno – technicznym jest dobrowolny. Praca musi być wykonana samodzielnie przez uczestników konkursu.
4.Każdy z przedszkolaków może wykonać tylko jedną pracę.
5.Tematyką prac jest "Miś – mój przyjaciel".
6. Praca plastyczno – techniczna przedstawiać ma postać ulubionego misia. Dzieci wykonują prace wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, kolaż itp.).Pracę należy wykonać na kartce formatu A4.
7.Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka.
8.Praca konkursowa powinna być złożona u nauczyciela.
9.Prace należy przynieść do 15 listopada 2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 listopada 2018 roku.
10.Wyniki konkursu zostaną zamieszczone w przedszkolu oraz na stronie internetowej przedszkola.

Na prace czekamy do 15 listopada 2018 roku.
Serdecznie zapraszamy!
Urszula Sawicka