III edycja konkursu rodzinnego „Ozdoba choinkowa”

Drogi Rodzicu usiądź z dzieckiem, ozdobę choinkową zrób, niech to będzie ósmy cud. Świąteczny zbliża się czas, niech magię Świąt poczuje każdy z nas.

Zapraszamy Rodziców i dzieci do udziału w konkursie rodzinnym.

Cele konkursu:
- Kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia,
- Rozwijanie wyobraźni, pomysłowości i talentów artystycznych dzieci.

Regulamin konkursu:
1.Organizatorem konkursu jest Przedszkole Samorządowe w Wyszkowie.
2.Konkurs jest skierowany do rodziców i ich dzieci uczęszczających do przedszkola.
3.Każde z dzieci może wykonać tylko jedną ozdobę choinkową.
4.Tematyka prac dotyczy ozdoby choinkowej, która może być wykonana dowolną techniką.
5.Każda praca – ozdoba choinkowa powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko dziecka. Praca konkursowa powinna być złożona w przedszkolu.
6.Prace należy przynieść do 11 grudnia 2019 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 grudnia 2018 roku. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród 18 grudnia 2019 roku.
7.Prace zwycięskie zgłoszone zostaną do Powiatowego konkursu „Plastyka w obrzędach i zwyczajach – Boże Narodzenie 2019”. Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 22 grudnia 2019 roku podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.
8.Prace konkursowe przechodzą na rzecz organizatora konkursu.

Informacje dotyczące konkursu udziela nauczyciel prowadzący Urszula Sawicka.

Serdecznie zapraszamy!
Konkurs trwa do: 2019-12-11, 23:59