"Imię dla Krasnala" undefined

"Imię dla Krasnala"

Dyrektor i Nauczyciele Miejskiego Przedszkola nr 10 w Żarach zapraszają dzieci i rodziców naszego przedszkola do udziału w konkursie na nazwę dla Krasnala – rzeźby z drewna, znajdującej się na naszym placu zabaw, pod hasłem:"Imię dla Krasnala"
Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIA (dostępną u nauczycielek w poszczególnych grupach oraz na stronie internetowej).
Prace konkursowe należy dostarczyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem: konkurs "Imię dla Krasnala"do 30.04.2016r. do nauczycielek w poszczególnych grupach.
W konkursie wezmą udział tylko prace indywidualne. Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksimum 3 prace (każda na osobnej Karcie Zgłoszenia)
W załącznikach znajdują się szczegółowe informacje o konkursie oraz KARTA ZGŁOSZENIA. Serdecznie zapraszamy!
31.03.2016
Jolanta Karska