IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĄTECZNE OZDOBY" undefined

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĄTECZNE OZDOBY"

IV Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.
"Świąteczne ozdoby"

Cele konkursu:
• kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia,
• tworzenie różnych przestrzennych kompozycji z wykorzystaniem palców i dłoni,
• odczuwanie radości z tworzenia i działania plastycznego,
• wyrażanie własnej wrażliwości estetycznej poprzez wykonanie pracy plastycznej różnymi technikami,
• rozwijanie talentów artystycznych.

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Samorządowe w Miliczu.
2. Konkurs rozpoczyna się od 14 listopada do 9 grudnia 2016 r. Prace przysłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
3. Praca przestrzenna, technika dowolna. Praca może być wykonana przy niewielkiej pomocy osoby dorosłej.
4. Wiek dzieci: I kategoria: 3-4 latki, II kategoria 5 - 6-latki.
5. Praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, imię i nazwisko nauczyciela.
6. Prace przechodzą na własność organizatora.
7. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów.
8. Laureaci zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych, nagrody i dyplomy otrzymają pocztą. Uczestnicy, którzy pragną dostać dyplom udziału w konkursie, proszę o wysłanie koperty A4 (nie większej) wraz ze znaczkiem.

10. Prace prosimy dostarczyć do 9 grudnia 2016 roku do wychowawców grup.
11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 14 grudnia 2016 r.
12. Wyniki umieszczone będą umieszczone na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolesamorzadowewmiliczu.przedszkolowo.pl , na stronie bliżejprzedszkola.pl oraz na stronie facebooka naszego przedszkola.

Koordynatorzy konkursu: Sabina Naskrętska, Joanna Kural
17.11.2016