"JAK PRZEDSZKOLAKI DBAJĄ O NASZĄ PLANETĘ ZIEMIĘ" - konkurs plastyczny "Wróbelki" i "Słowiki" undefined

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!
W związku ze zbliżającym się "Dniem Ziemi", który przypada 22 kwietnia. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z grupy "Wróbelki" i "Słowiki" wraz z rodzicami do udziału w konkursie plastycznym pt."JAK PRZEDSZKOLAKI DBAJĄ O NASZĄ PLANETĘ ZIEMIĘ".
Prace konkursowe można wykonać dowolną techniką plastyczną (farby, kredki, wycinanka, itp.), format pracy A-4,płaska.
Cele konkursu:
- poznanie sposobów ochrony środowiska;
- tworzenie prac plastycznych wykonanych różnymi technikami.
Zdjęcia wykonanej pracy prosimy przesłać do 3 maja 2020r., na adres e-mail:
- grupa "Wróbelki" [email protected]
- grupa "Słowiki" [email protected]
Mamy nadzieję,że wspólne wykonanie pracy umili Państwu oraz dzieciom czas, wyzwoli kreatywność i wykształci w dzieciach nawyk dbania o Naszą Planetę.
Każda praca, której zdjęcie zostanie przesłane na adres e-mail, nagrodzona będzie dyplomem, który prześlemy na Państwa e-mail.
Życzymy udanej zabawy, wielu pomysłów i czekamy na zdjęcia.
Wychowawcy:
Grupa "Wróbelki" - Pani Karolina