Jesienny konkurs fotograficzny "Barwy jesieni".

Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Barwy jesieni". Każdy przedszkolak ma ulubione miejsce wypoczynku, spacerów, dokąd chętnie wybiera się z rodzicami i opiekunami. Zachęcamy więc do wspólnych wycieczek podczas których, będziecie Państwo mogli zachować piękno otaczających widoków w obiektywie.

Regulamin konkursu fotograficznego:

Organizator: Publiczne Przedszkole nr 7 w Świebodzinie

Koordynator konkursu: Justyna Gubska, Sylwia Kubacka

Czas trwania konkursu: 01.10.2020-23.10.2020r.

Uczestnicy:

Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych i ich rodziców.

Cele konkursu:

poznanie piękna otaczającej przyrody jesienią
rozwijanie zainteresowań fotografowaniem jako jednej z form spędzania czasu wolnego rodzica z dzieckiem
wyrabianie wrażliwości na piękno przyrody
dostrzeganie uroczych zakątków przyrody jesienią w swoim regionie.

Warunki konkursu:

Na konkurs fotograficzny dzieci wraz z rodzicami, opiekunami wykonują 1 zdjęcie formatu 15 cm x 21 cm.
Fotografie powinny być podpisane na odwrocie metryczką zawierającą (imię i nazwisko dziecka, grupa do której dziecko uczęszcza, w prawym dolnym rogu).
Zdjęcia należy przekazać do nauczycieli grup, w zabezpieczonej przed uszkodzeniami kopercie do dnia 23.10.2020r.
Prace nie będą zwracane. Fotografie przechodzą na własność organizatora.
Organizatorzy powołają jury, które dokona oceny prac.
Planowane jest przyznanie trzech głównych nagród.
Zwycięzcy oraz każde dziecko biorące udział w konkursie otrzymają dyplomy i nagrody.
Fotografie będzie można podziwiać na stronie internetowej naszego przedszkola : http://ppsiodemka.przedszkolowo.pl/

Wyniki konkursu :

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 30.10.2020r. w Przedszkolu.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30.10.2020r na platformie 4parents oraz na stronie naszego przedszkola.

Zachęcamy do udziału w jesiennym konkursie fotograficznym ;-)