Kartka świąteczna - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined
Boże Narodzenie

Kartka świąteczna - ogólnopolski konkurs plastyczny

Odział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej im Marii Konopnickiej w Lipinach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym: "Kartka świąteczna"

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas radości i czas dzielenia się tą radością z innymi także za pomocą wysyłanych kartek. Zaprojektujcie i wykonajcie kartkę świąteczną oddającą klimat i atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Organizator konkursu:
Magdalena Krajewska

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat.

2. Technika dowolna. Format standardowej kartki pocztowej. Prace wykonywane indywidualnie.

3. Kryteria oceny:
-oryginalność
-pomysłowość
-walory artystyczne
-symbolika Bożonarodzeniowa
-samodzielność

4. Konkurs trwa do: 11.12.2012 r.

5. Nadesłane prace będą oceniane przez niezależne jury powołane przez organizatora konkursu, a decyzja jury o przyznaniu nagrody lub wyróżnienia jest ostateczna. W składzie jury znajdą się:
-Małgorzta Wodzyńska
-Elżbieta Wnuk
-Małgorzata Kobza
-Anna Trzepińska

6. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 13.12.2012r. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora. Zwycięskie i wyróżnione przedszkola zostaną powiadomione telefonicznie lub e-mailem.

8. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców można odbierać tylko osobiście.

9. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opatrzenie pracy metryczką umieszczoną na odwrocie. Metryczka powinna zawierać: imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek, adres przedszkola, imię i nazwisko opiekuna, numer telefonu oraz e- mail.

10. Ilość nadesłanych prac z jednej placówki dowolna.

11. Prace na konkurs należy przesyłać na adres. organizatora:

Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej
Lipiny 14

lub dostarczyć osobiście do dnia 11. 12.2012 (decyduje data stempla)

Prosimy na opakowaniu koniecznie umieścić dopisek KONKURS KARTKA SWIĄTECZNA.

Proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem.
13.11.2012
Magdalena Krajewska