Każdy wygrywa w 6. edycji  Konkursu "Drugie Życie Elektrośmieci" undefined

Każdy wygrywa w 6. edycji Konkursu "Drugie Życie Elektrośmieci"

Na uczestników konkursu Ekologicznego "Drugie Życie Elektrośmieci" czekają ambitne zadania i ciekawe wyzwania, m.in. przeprowadzenie edukacyjnej kampanii społecznej i imprezy ekologicznej, przygotowanie zbiórki elektroodpadów w swoim mieście, rywalizacja w grę komputerową "Wielka zbiórka elektrośmieci i zużytych baterii".

Odbiorcami przedsięwzięcia są co roku uczniowie szkół od podstawowych do ponadgimnazjalnych, a w tej edycji dodatkowo także dzieci w wieku przedszkolnym oraz korzystający z lokalnych instytucji kultury: domów kultury, świetlic środowiskowych, bibliotek, galerii sztuki, domów dziecka.
Konkurs ma zasięg ogólnopolski, co roku dociera do 100 tys. odbiorców.
Formularz rejestracyjny do konkursu znajduje się na stronie: www.drugiezycieelektrosmieci.pl
Rejestracja jest bezpłatna i trwa do 12 października br.

Za zrealizowane działania jury przyzna punkty, które uczestnicy wymienią na wirtualną walutę, za którą zakupią sprzęt multimedialny w internetowym sklepiku.
Wystarczy zrealizować zadania zaplanowane w dwóch etapach konkursu, żeby zostać zdobywcą wartościowej nagrody. Uczestnicy z najwyższą punktacją otrzymają dodatkowe wyróżnienie w postaci wzięcia udziału w uroczystej gali kończącej konkurs oraz uczestniczenia w naprawdę Zielonej Szkole!
22.08.2014
Fundacja Zielony Horyzont