KONKURS "Basia w kinie" – upiększ kolorowankę i wygraj nagrody od Kina Dzieci i EGMONT.pl undefined

Basia w kinie! Co to będzie za przygoda! Kino Dzieci czeka do 6 kwietnia na zdjęcia kinowej kolorowanki z Basią upiększonej przez najmłodszych dowolną techniką! Kolorowanka konkursowa znajduje się na www.kinodzieci.pl, a także w ulotce kinowej serialu "Basia" w wybranych księgarniach.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, dystrybutor filmowej "Basi" (premiera w kinach: 14 kwietnia) oraz sponsor nagród książkowych, wydawca serii "Basia" EGMONT.pl.

Dla autorów najciekawszych prac organizatorzy przygotowali trzy nagrody główne oraz wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymają zestawy książek z przygodami Basi oraz upominki filmowe od Kina Dzieci. Prezentacja zwycięskich prac i wręczenie nagród nastąpi 14 kwietnia na kinowej premierze pięciu odcinków serialu "Basia" w Warszawie. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Na zdjęcia i skany prac wykonanych przez dzieci w wieku 3-8 lat organizatorzy czekają do 6 kwietnia pod adresem mailowym [email protected]. Maila należy opatrzyć tytułem "Konkurs Basia w kinie", a w treści wiadomości, oprócz załącznika ze zdjęciem bądź skanem pracy, podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania autora pracy oraz imię i nazwisko opiekuna.

Czas sięgnąć po kredki i wyczarować filmową przygodę Basi!
27.03.2018
Krystian Buczek