Konkurs "Ciacho"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Ciacho".

Regulamin konkursu:

ORGANIZATOR:
Przedszkole Nr 140 w Warszawie

TERMIN KONKURSU:
Konkurs odbędzie się 09 czerwca 2018 r. podczas trwania imprezy "PIKNIK RODZINNY"

CELE KONKURSU:
1. Aktywizacja i integracja rodziców dzieci.
2. Propagowanie domowego wypieku ciast.
3. Wymiana doświadczeń kulinarnych z zakresu wypiekania ciast.

ZASADY UCZESTNICTWA:
1. Uczestniczyć mogą Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 140 w Warszawie
2. Zgłoszone do konkursu ciasto musi być własnoręcznym wypiekiem osób zgłaszających.
3. Kartę zgłoszenia do konkursu należy dostarczyć do 1 czerwca 2018 r. do grupy IV "Pszczółki "lub V "Tygryski".
4. Uczestnicy konkursu prezentują ciasta na własnych paterach lub tacach.
5. Uczestnicy dostarczają ciasto w dniu 09 czerwca do godziny 10:00 wraz z metryczką ciasta: Imię i nazwisko wykonawcy/ów ciasta, nazwa ciasta, nazwa grupy. Ciasto dostarczamy do sali rytmicznej do p. Ewy Kołodziejskiej-Oleksiak.
6. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestników na wykorzystanie wizerunku w celu publikacji zdjęć z przebiegu konkurs. Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola.

ZASADY OCENY CIAST:
1. Ciasta oceniać będzie jury powołane przez organizatora.
2. Ciasta będą oceniane w kilku kategoriach: najsmaczniejsze, najpiękniejsze, największe, najmniejsze, najładniejsza dekoracja itp.

NAGRODY:
1. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Pikniku Rodzinnego 9 czerwca 2018 r..
2. Udział w konkursie będzie nagrodzony dyplomem oraz upominkiem.

Karta zgłoszenia w załączniku.

Osoby odpowiedzialne:
mgr Ewa Kołodziejska-Oleksiak