konkurs dla przedszkolaków "Moja zakładka"

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie "Moja zakładka" wszystkim dzieciom oraz ich Rodzicom, którzy przekazali swoje prace. Poziom konkursu był wysoki i wszystkie prace, które wpłynęły zasługują na ogromne uznanie. Życzymy wszystkim dzieciom wielu sukcesów w przyszłości oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Jednocześnie informujemy, że w dniu 6 marca 2017 roku, podliczono głosy i wyłoniono aż 9 wyróżnionych prac konkursu.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie (70 przedszkolaków) zostaną nagrodzone Dyplomem za udział w konkursie oraz nagrodami do dnia 20 marca 2017 roku, a prace zostaną przekazane na wystawę do Biblioteki Publicznej w Proszowicach ul. Rynek, gdzie serdecznie zapraszamy do ich oglądania.
07.03.2017
Elżbieta Pomykalska Aneta Fluder