Konkurs dla rodziców i pedagogów - Like&Win undefined

Konkurs dla rodziców i pedagogów - Like&Win

Szanowni Państwo,
Frima ANEW organizuje Konkurs Like&Win. Zgłoszenia do konkursu możecie przesyłać poprzez nasz profil na fb do końca lutego.
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwie proste czynności:
1. Polubić nasz profil na fb lub udostępnić post na swojej osi czasu (jeśli wcześniej polubiłeś/aś nasz fb)
2. Następnie napisać do nas wiadomość zawierającą informację z czym kojarzy Ci się logo ANEW.
Dwa proste kroki umożliwią wygranie interesujących nagród w postaci bonów: 611 PLN lub 422 PLN lub 233 PLN.
Bony można przeznaczyć na szkolenie organizowane przez ANEW. W naszej ofercie znajdziecie szeroki zakres szkoleń z zakresu m.in. pedagogiki. Każdy nauczyciel i rodzić najdzie coś dla siebie.
Sprawdźcie również informację o organizowanym przez nasz darmowym szkoleniu - informacje na naszym profliu na fb.
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.anew.edu.pl w celu zapoznania się z regulaminem konkursu.
20.02.2015
biuro anew