Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli undefined

Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie ekologicznym pod hasłem "Drugie życie śmieci". Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
Praca powinna być wykonana w całości (lub w przeważającej części) z odpadów gromadzonych w przedszkolu,bądź w domach dzieci uczęszczających do placówki.Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne, a wszelkie ramy wyznaczać powinna tylko wyobraźnia małych twórców :)Do dnia 15 listopada prosimy przynosić prace.
Najciekawsza z nich zostanie zgłoszona do serwisu Buliba. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz w oddzielnej kategorii przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace. Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora lub grupy autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.
Osoba odpowiedzialna za konkurs ;Magdalena Furtak

26.10.2013