konkurs fotograficzny

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki i ich rodziców do wzięcia udziału w wewnątrzprzedszkolnym konkursie fotograficznym "MOJE WAKACJE NA FOTOGRAFII". Czekamy na wasze zdjęcia w klimatach wakacyjnych. Mogą to być fotografie z podróży dalekich i bliskich, mogą być zdjęcia z działek, z własnych podwórek , z wypraw w ciekawe miejsca i na lody. Czekamy na zdjęcia samych dzieci lub fotki rodzinne.
Powróćmy raz jeszcze do tych ciepłych, beztroskich chwil.
Wszystkie zebrane prace zostaną wyeksponowane w szatni przedszkola.

I. Organizator: Przedszkole w Starej Łubiance
II. Termin składania prac:do 26 września 2013 r.
III. Cele konkursu:
• rozwijanie zainteresowań fotografowaniem,
• uświadomienie dzieciom faktu, że fotografie stanowią wspaniałą formę dokumentowania różnych wydarzeń;
• zachęcanie rodzin do wspólnego spędzania wolnego czasu;
• uwrażliwianie dzieci na piękno przyrody;
• kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej;
Najlepsze prace wyłonione przez jury zostaną nagrodzone. Laureatom przyznane zostaną dyplomy i nagrody. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa .
Werdykt jury jest ostateczny!

IV. Warunki konkursu:
Prace konkursowe prosimy dostarczyć do do pani Ali Zaremba – grupa "Żabki " w nieprzekraczalnym terminie do 26 września 2013 r. (piątek). Ilość prac: maksymalnie 3.
Tematyka: "MOJE WAKACJE NA FOTOGRAFII"

Format prac: 10x15 cm lub większy
Ogłoszenie wyników: 3 października 2013 r. (piątek)
05.09.2014