Konkurs fotograficzny "Parki i lasy naszego województwa w różnych porach roku",  undefined

Konkurs fotograficzny "Parki i lasy naszego województwa w różnych porach roku",

Drodzy rodzice!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem: "Parki i lasy naszego województwa w różnych porach roku", organizowanym przez nasze przedszkole.

Prosimy, aby włączyć do robienia zdjęć dzieci.
Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającej nas przyrody i zrozumienie jej znaczenia dla życia ludzi i zwierząt. One
Zgromadzone fotografie zostaną wykorzystane do stworzenia albumu ukazującego piękno naszego regionu.

Regulamin konkursu:

* w konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni rodzice dzieci naszego przedszkola;

*wykonane zdjęcia prosimy przekazywać do końca maja nauczycielkom grupy do której uczęszcza dziecko;

*rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w pierwszej połowie czerwca 2017r.

* na odwrocie zdjęć należy umieścić imię i nazwisko jego autora/autorów;

*walory artystyczne wykonanych przez Państwa i dzieci fotografii oceniać będzie komisja złożona z dwóch przedstawicieli: Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz dzieci.
16.11.2016
Anna Misiuk