Konkurs gminny "Pory roku w oczach dziecka- III edycja"- JESIEŃ

REGULAMIN:

I. Organizator: Przedszkole Samorządowe w Miliczu

II. Cele konkursu:
- rozwijanie wrażliwości estetycznej inspirowanej krajobrazem
- kształcenie wrażliwości poprzez zauważanie zmian zachodzących w otoczeniu przyrodniczym w różnych porach roku
- promowanie talentów plastycznych dzieci

III. Uczestnicy:
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych wraz z rodzicami z przedszkoli na terenie gminy Milicz. Każda placówka wyłania 3 prace plastyczne w każdej kategorii wiekowej (3-4 latki, 5-6 latki)

IV. Zasady uczestnictwa:
1. Technika pracy plastycznej dowolna, format pracy: A4
2. Każda praca powinna zawierać na odwrocie czytelnie wypełnioną metryczkę (imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, telefon kontaktowy, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego)
3. Oceny nadesłanych/ złożonych prac dokona komisja powołana przez organizatora
4. Laureaci zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki, 5-6 latki
5. Prace pozostają do dyspozycji organizatorów, wyniki konkursu są ostateczne i nie przysługuje prawo do odwołania, uczestnik przekazuje prawa autorskie swojej pracy. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej przedszkola.
6. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych osób i opiekunów biorących udział w konkursie oraz na akceptację warunków regulaminu konkursu.
7. Termin składania/ nadsyłania prac:

Jesień: do 25.11.2016 r.
Zima: 26.02.2017 r.
Wiosna: 27.05.2017 r.

- prace należy złożyć/ wysłać na adres organizatora:

Przedszkole Samorządowe w Miliczu
ul. Grunwaldzka 1
56-300 Milicz
z dopiskiem: Konkurs plastyczny " Pory roku w oczach dziecka- III edycja"

Koordynatorzy konkursu: Halina Plewa, Grażyna Kruszelnicka, Iwona Kanas
07.11.2016