Konkurs "Kolory jesieni w mojej miejscowości"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Kolory jesieni w mojej miejscowości". Regulamin konkursu w załączeniu.

Konkurs organizowany jest w Przedszkolu nr 140 przy ul. Kaukaskiej 2 w Warszawie
W Konkursie mogą̨ brać́ udział dzieci z Przedszkola nr 140
Cel Konkursu
1. Celem Konkursu jest rozwijanie aktywności twórczej dzieci.
2. Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych.
3. Uwrażliwianie dzieci na otaczającą przyrodę̨ i zmieniające się̨ pory roku w miejscowości w której mieszka dziecko.
Założenia organizacyjne
1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich grup dzieci z Przedszkola nr 140.
2. Każdy uczestnik może zgłosić́ do Konkursu jedną , wcześniej niepublikowaną, samodzielnie wykonaną pracę.
3. Na odwrocie pracy powinny znaleźć́ się̨ następujące informacje: nazwisko, imię̨, wiek, grupa.
4. Praca powinna być́ wykonana na kartonie o formacie A3 lub A4 wykonana techniką:
rysunek kredkami, pastele suche, pastele olejne, techniki malarskie, wyklejanki, collage (bez materiałów sypkich np. ryż). Praca może być także pracą półprzestrzenną.
5. Udział w Konkursie oznacza udzielenie Organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.
Warunki Konkursu
1. Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:
a) grupa dzieci 3 i 4 letnich
b) grup dzieci 5 i 6 letnich
2. Ostateczny termin zgłaszania prac upływa dnia 18.10.2019r.
3. Prace należy dostarczyć do p. Kamili Korsak (grupa V) lub p. Magdaleny Zubkowicz (grupa VI)
4. Prace dostarczone po tym terminie lub wykonane niezgodnie z regulaminem nie będą oceniane.
Zasady przyznawania nagród
1. O wyłonieniu zwycięzców decyduje powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa.
2. Decyzja Komisji jest ostateczna i nieodwołalna.
3. Ogłoszenie wyników odbędzie się 24.10.2019r
4. Nagrodą w konkursie jest dyplom i nagroda rzeczowa. Przewidujemy również wyróżnienia i drobne upominki.
Kamila K