Konkurs kulinarny "Ciach,ciach,ciach pokroimy, surówkę zrobimy" undefined

Konkurs kulinarny "Ciach,ciach,ciach pokroimy, surówkę zrobimy"

Przedszkole w Izdebniku zaprasza wszystkie przedszkola oraz oddziały przedszkolne z Gminy Lanckorona do udziału
w Gminnym konkursie kulinarnym pt."Ciach, ciach,ciach pokroimy, surówkę zrobimy" pod patronatem Wójta Gminy Lanckorona Pana Tadeusza Łopaty.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 30.10.2019r. o godz.9.45 w Przedszkolu w Izdebniku (do 25.10.2019r. należy dostarczyć płyty CD oraz karty zgłoszeń)

CELE KONKURSU:
- promowanie wśród dzieci zdrowych nawyków żywieniowych poprzez zachęcanie do samodzielnego wymyślania oraz przyrządzania smacznych, zdrowych i kolorowych surówek
- zachęcanie do wprowadzania w domowych jadłospisach urozmaiconych potraw pełnych witamin
- stwarzanie dziecku warunków do czerpania radości z efektów własnej pracy

Szczegóły konkursu dostępne w Regulaminie konkursu oraz u nauczycieli przedszkola.

Monika Turek- organizator konkursu
Monika Turek