Konkurs literacki " Misiowa bajka" undefined

Konkurs literacki " Misiowa bajka"

Konkurs literacki "Misiowa bajka" organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Pawła Hulki - Laskowskiego w Żyrardowie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Pawła Hulki - Laskowskiego w Żyrardowie organizuje konkurs literacki dla dzieci przedszkolnych i szkolnych w wieku 5 i 6 lat.

Przedmiotem konkursu jest napisanie, zilustrowanie i oprawienie w dowolny sposób i dowolnymi technikami bajki o misiu/misiach , tak by powstała książka. Ocenie będą podlegać pomysłowość i estetyka prac. Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedną pracę zaopatrzoną w metryczkę, zawierającą informacje dot. grupy, pełną nazwę i adres reprezentowanej placówki oraz imię, nazwisko opiekuna grupy, wraz z telefonem kontaktowym. Czas trwania konkursu do 22 listopada 2013 r. Prace należy skłać do wychowawców grup do 14.11.2013 r. (czwartek) bądź do Biblioteki przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wiskitkach do p. Ewy Boguckiej.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22.11.2013 r. (wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pawła Hulki - Laskowskiego w Żyrardowie oraz w lokalnych mediach)
05.11.2013
Katarzyna Maria Jaśpińska