KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY   "Przedszkolna bajeczka – przedszkole – drugi dom" undefined

KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY "Przedszkolna bajeczka – przedszkole – drugi dom"

KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY

"Przedszkolna bajeczka – przedszkole – drugi dom"

CELEM KONKURSU JEST:
- Inspirowanie do poszukiwań artystycznych i prezentowania własnej twórczości.
- Zachęcenie do dzielenia się własnymi doświadczeniami zwiazanymi z pobytem w przedszkolu.
- Rozwijanie wyobraźni i postawy twórczej.
- Rozbudzenie u dzieci poczucia patriotyzmu lokalnego.
- Zacieśnianie więzi rodzinnych

Organizator: Samorządowe Przedszkole w Ruchnie
Koordynator konkursu: Iwona Brzezik.

1.Konkurs adresowany jest do dzieci 3-6 letnich uczęszczających do Samorządowego Przedszkola w Ruchnie oraz ich rodziców w ramach uczestnictwa w II edycji projektu "Piękna Nasza Polska Cała".

2.Zadaniem uczestników jest napisanie bajki, opowiadania lub wiersza o naszym przedszkolu oraz wykonanie ilustracji do tekstu.

3.Format pracy A4( pismo komputerowe lub napisane ręcznie- czytelne).

4.Praca powinna zawierać metryczkę :tytuł imię i nazwisko dziecka z zaznaczeniem, z kim napisało wiersz, bajkę, opowiadanie (mama, tata, rodzice, siostra, brat …).

5.Prace zgłoszone do konkursu muszą być pracami własnymi, wcześniej niepublikowanymi i nienagrodzonymi w konkursach literackich. Przechodzą na własność i pozostają do dyspozycji organizatora konkursu.

6.Prace należy przekazać do dnia 27.03.2019 r.

7.Nagrody: Dyplom uczestnictwa w konkursie dla wszystkich uczestników, nagrody rzeczowe wyróżnionych prac.

8.Z dostarczonych prac powstanie,,Dziecięca Księga Tekstów".

9.Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na późniejszą publikację zgłoszonej pracy.

10.Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2016 poz. 922 ze zm.).

11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

IWONA BRZEZIK