KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ - WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY undefined

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ - WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY

DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE!

Przedszkole nr 3 im. Jasia i Małgosi w Sławnie ogłasza i serdecznie zaprasza dzieci i Rodziców do udziału w konkursie na PALMĘ WIELKANOCNĄ!

Cele konkursu:

-kultywowanie i podtrzymywanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi
-edukacja dzieci i rodziców w zakresie poznania zwyczajów oraz symboli związanych z obrzędem ludowym
-rozwijanie rodzinnej działalności artystycznej
-rozwijanie własnej wyobraźni

Regulamin konkursu:

-W konkursie mogą uczestniczyć dzieci wspólnie z Rodzicami lub Opiekunami PRZEDSZKOLA NR 3 IM.JASIA I MAŁGOSI W SŁAWNIE
-Na konkurs dostarczamy jedną własnoręcznie wykonaną palmę nie wyższą niż 2 metry.
-Kryterium oceny prac to walory artystyczne i estetyczne oraz rodzaj wykorzystanych materiałów.
-Ocenę palm dokona komisja powołana przez organizatora konkursu.
-Termin dostarczania palm do dnia 20.03 2013 r. do wychowawców grup.
-Każda palma powinna być opatrzona metryczką: imię i nazwisko (autorów pracy), nazwę grupy dziecka.
-Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora konkursu.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NASTĄPI DNIA 22.03.2013r. W PRZEDSZKOLU NR 3 IM. JASIA I MAŁGOSI ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ.
07.03.2013
Barbara Oleksik