KONKURS NA OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ undefined

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców z Dziećmi do udziału
w Konkursie Bożonarodzeniowym
Konkurs trwa od 1- 16 grudnia
Konkurs przeznaczony jest dla Dzieci i Rodziców.
Chętni proszeni są o przyniesienie do przedszkola, do dnia 16 grudnia ozdób świątecznych(bombki, stroiki, itp. – technika i materiały dowolne.
Cel konkursu:
- pogłębienie wiedzy na temat istoty Świąt Bożego Narodzenia oraz świątecznych tradycji; - pobudzenie inwencji twórczej;
- rozwijanie wyobraźni i umiejętności posługiwania się różnymi technikami plastycznymi; - stworzenie dzieciom i ich rodzicom, możliwości prezentacji swoich dokonań..

Do pracy należy dołączyć wizytówkę z: imię i nazwisko Dziecka i Rodzica. Wiek Dziecka lub nazwa grupy przedszkolnej
Lista zwycięzców pojawi się na stronie internetowej przedszkola oraz na facebooku.
Autorzy wyróżnionych prac zostaną nagrodzeni, a wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w konkursie.
W skład jury oceniającego prace konkursowe wchodzi cała Rada Pedagogiczna Przedszkola.
Ozdoby świąteczne- prace konkursowe nie podlegają zwrotowi.
Będzie można zakupić na KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM, z którego dochód przeznaczony zostanie na potrzeby przedszkola.
29.11.2016
Dorota Drozd- Rojewska