KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY "EKO - ZABAWKA"

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie plastyczno – technicznym "Eko - zabawka".
Prace przestrzenne należy wykonać z materiałów recyklingowych (plastik, makulatura, zakrętki, pudełka itp.).
Uczestników prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
Na zwycięzców czekają nagrody.

Serdecznie zapraszamy.

Konkurs plastyczno - techniczny "Eko - zabawka"
ORGANIZATOR:
Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Lipianach.
CELE KONKURSU:
• pogłębienie wiedzy dzieci na temat zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska,
• rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz rozbudzanie zainteresowań ekologicznych przedszkolaków,
• rozbudzanie wyobraźni i fantazji,
• rozwijanie zdolności manualnych,
• wdrażanie do estetycznego wykonywania prac plastyczno - technicznych.

ZASADY I WARUNKI UCZESTNICTWA:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z naszego przedszkola i ich rodzin.
2. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie zabawki z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych w sposób bezpieczny dla użytkownika.
3. Każdy uczestnik może wykonać jedną zabawkę.
4 Praca powinna być opatrzona metryczką ( imię i nazwisko dziecka).
5. Prace konkursowe zostaną ocenione na podstawie następujących kryteriów:
• wykorzystanie surowców wtórnych lub innych materiałów ekologicznych,
• inwencja i pomysłowość podejścia do tematu,
• wrażenie estetyczne,
6. Prace ocenione zostaną przez komisję konkursową.
7. Prace należy przynosić do przedszkola w dniach od 18.04.2018 r. do 24.04.2018 r.
8. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 26.04.2018 r. o godzinie 15:00 w sali grupy III "Pszczółki".
9. Prace zostaną zaprezentowane na specjalnie przygotowanej wystawie w holu naszego przedszkola.
10. Dostarczone prace podlegają zwrotowi (autor lub opiekun może odebrać pracę w ciągu tygodnia od momentu rozdania nagród). Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac oraz ich zdjęć do celów promocyjnych placówki.
11. Przyniesienie prac na konkurs jest równoznaczne z uznaniem warunków niniejszego Regulaminu.
Małgorzata Młodojewska