Konkurs plastyczno – techniczny "Miś– mój przyjaciel"

Samorządowe Przedszkole w Wyszkowie zaprasza wszystkie chętne przedszkolaki do wzięcia udziału w I edycji konkursu plastyczno - technicznego

"Miś– mój przyjaciel"

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Samorządowe Przedszkole w Wyszkowie.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do przedszkola.

Udział w konkursie plastyczno – technicznym jest dobrowolny. Praca musi być wykonana samodzielnie przez uczestników konkursu.
Każdy z przedszkolaków może wykonać tylko jedną pracę.
Tematyką prac jest "Miś – mój przyjaciel".
Praca plastyczno – techniczna przedstawiać ma postać ulubionego misia. Dzieci wykonują prace wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, kolaż itp.). Pracę należy wykonać na kartce formatu A4 lub A3.
Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka.
Praca konkursowa powinna być złożona u nauczyciela.
Prace należy przynieść do 17 listopada 2017 roku. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie upominków i dyplomów nastąpi 24 listopada 2017 roku.
Wyniki konkursu zostaną zamieszczone w przedszkolu oraz na stronie internetowej przedszkola.

Na prace czekamy do 17 listopada 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy!
Urszula Sawicka