Drodzy rodzice,

W związku z trwającą przerwą zapraszamy wszystkie przedszkolaki uczęszczające do Przedszkola w Krzeczowie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt " Świat malowany."
Dzieci w domu będą wykonywać prace plastyczne o dowolnej tematyce ( np. Wiosna widziana przez okno, moje zabawy moje marzenia, świat dinozaurów itp") różnymi technikami plastycznymi ( technika nie może się powtórzyć). Muszą wykonać co najmniej 5 prac 9 im więcej tym lepiej),z których zrobiony zostanie album.

Po zakończeniu przerwy albumy przyniosą do przedszkola.
Jury wybierze 5 najciekawszych prac, autorzy otrzymają nagrody a wszyscy uczestnicy dyplomy.

Oceniana będzie: pomysłowość autora, samodzielność wykonania,ilość wykonanych prac.
Techniki plastyczne: rysowanie: kredkami, pisakami,ołówkiem itp
malowanie: farby plakatowe, akwarele, mokre w mokrym itp, wycinanki, wydzieranki, malowanie na różnych fakturach itp.
Marzena Kołodziej