Konkurs plastyczny "Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima" undefined

Konkurs plastyczny "Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima"

Konkurs plastyczny "Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima" organizowany jest przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 2 im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie

Rok 2013 uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 7 grudnia 2012 roku ogłoszony został Rokiem Juliana Tuwima, wybitnego pisarza, autora wierszy dla dorosłych i dzieci, tekstów dla kabaretów, redaktora i tłumacza poezji obcojęzycznej. W 2013 roku przypada sześćdziesiąta rocznica śmierci i stulecie poetyckiego debiutu Juliana Tuwima.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie włączając się w obchody Roku Juliana Tuwima organizuje konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych w wieku 4 i 5 lat.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie ilustracji związanej z twórczością Juliana Tuwima. Prace mogą być wykonane różną techniką (rysunku, malarstwa, wydzieranki, wycinanki i inne) na papierze formatu A-4. Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedną pracę zaopatrzoną w metryczkę (na odwrotnej stronie pracy, w prawym dolnym rogu), zawierającą informacje : imię i nazwisko oraz wiek autora pracy, nazwa placówki, którą reprezentuje uczestnik oraz adres tejże placówki, imię i nazwisko opiekuna dziecka oraz jego numer telefonu. Czas trwania konkursu do 15 listopada 2013 r.

Prace należy dostarczyć osobiście do Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie lub przesyłać do 15 listopada 2013 roku (liczy się data stempla pocztowego) na adres:

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2
im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO
ul. Armii Krajowej 3
96 - 300 Żyrardów
z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpią 09.12.2013 r.
05.11.2013
Katarzyna Maria Jaśpińska