KONKURS  PLASTYCZNY  DLA  DZIECI  I  RODZICÓW  "ZAPROJEKTUJ  SWÓJ  BANKNOT" undefined

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I RODZICÓW "ZAPROJEKTUJ SWÓJ BANKNOT"

Organizatorem konkursu są nauczyciele: mgr Grażyna Banaczkowska, mgr Marta Stefańska, mgr Katarzyna Uzarowicz. Konkurs skierowany jest do dzieci i rodziców Samorządowego Przedszkola nr 11 im. "Misia Uszatka" w Krakowie.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Cele konkursu:
- zaprojektowanie i wykonanie banknotu wspólnie z rodzicem,
- motywowanie do uczestniczenia w życiu rodzinnym, czerpanie radości ze wspólnej pracy.

2. Zasady konkursu:
- projekt może być wykonany w dowolnej technice, w formacie 13cm x 25 cm,
- projekt powinien zawierać opracowanie awersu i rewersu banknotu o dowolnym nominale,
- każdy projekt powinien zawiera metryczkę z informacją o autorze (imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię rodzica),
- udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na umieszczenie pracy na gazetce przedszkolnej i stronie internetowej przedszkola (bez metryczki) oraz akceptację zasad zawartych w regulaminie.

3. Prace prosimy dostarczyć nauczycielom Grup I lub IX do dnia 22 stycznia 2021.

4. Ogłoszenie wyników:
- Jury wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach: dzieci młodsze oraz dzieci starsze,
- kryteria oceny: zgodność z tematyką, estetyka pracy, oryginalność,
- zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
12.01.2021
Lucyna Kopek