Konkurs plastyczny "Jak możemy pomóc Ziemi?"

Konkurs plastyczny: "Jak możemy pomóc Ziemi?"

Dzieci z naszej grupy wzięły udział w konkursie organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 49 w Lodzi zatytułowanym "Jak możemy pomóc Ziemi?"
Dziewczynki, które zostały zgłoszone do konkursu i wykonały pracę to:
Gabrysia Mendra, Maria Eliasiewicz oraz Lena Krakowiak, oczywiście chętnych rączek do pracy było więcej, zatem i więcej rączek pomagało swoim koleżankom i darło papier na wydzierankę.

I tak wspólnymi siłami wyszła nam ta oto piękna przestrzenna praca, którą wykonały dzieci, patrzcie i podziwiajcie!

Tak zdobyliśmy III miejsce i dzieci otrzymały po książeczce, dyplomie oraz dostaliśmy do klasy grę planszową "Grzybobranie".

Pierwsze małe sukcesy mamy już za sobą, od czegoś trzeba zacząć.
Konkurs trwał do: 2012-11-11, 00:00
Konkurs plastyczny: "Jak możemy pomóc Ziemi?"

Dziewczynki, które zostały zgłoszone do konkursu i wykonały pracę to:
Gabrjella Mendra, Maria Eliasiewicz oraz Lena Krakowiak, oczywiście chętnych rączek do pracy było więcej, zatem i więcej rączek pomagało swoim koleżankom i darło papier na wydzierankę.
I tak wspólnymi siłami wyszła nam ta oto pięka przestrzenna praca, którą wykonały dzieci, patrzcie i podziwiajcie!
Pierwsze małe sukcesy mamy już za sobą, od czegos trzeba zacząć.
Konkurs trwa do: 2012-11-11, 00:00
wpis edytowano 2012-11-10, 17:41