KONKURS PLASTYCZNY "JESTEM BEZPIECZNY"

Regulamin konkursu plastycznego "Jestem bezpieczny"

Organizator:
●Przedszkole Miejskie w Iłowej
●Organizator nie zwraca otrzymanych prac, które zostaną włączone do "Przedszkolnego Kodeksu Bezpiecznego Przedszkolaka"
Cele konkursu :
●Rozwijanie postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych.
●Podkreślenie roli przepisów oraz uzmysłowienie dzieciom zagrożeń związanych z ruchem drogowym
●Uwrażliwienie na prawidłowy wybór miejsca zabawy, rozwijanie myślenia przyczynowo- skutkowego.
●Wdrażanie do zachowania ostrożności wobec osób nieznanych.
●Utrwalenie numerów alarmowych, budowanie zaufania względem policjantów, strażaków i przedstawicieli służby zdrowia
Termin składania prac:

●09. 11. 2015r.- 30. 11. 2015 r.

Wykonanie:

●Prace wykonujemy techniką dowolną, na kartkach z bloku technicznego (format A4).
W przygotowaniu pracy udział biorą przedszkolaki indywidualnie lub z rodziną
●Pod uwagę brana będzie jasność przekazu oraz estetyka wytworów.
●Praca musi być podpisana imieniem autora (i współwykonawców w przypadku wykonania zbiorowego), z zaznaczeniem wieku oraz nazwy grupy
●Prace składamy u wychowawców grup
Nagrody
●Nagrody rzeczowe i dyplomy przyznajemy w dwu kategoriach wiekowych( 5/ 6- latki oraz3/ 4- latki), zróżnicowane zostaną prace zbiorowe i indywidualne.
●Dyplom laureatom wręcza Burmistrz- Pan Paweł Lichtański, pamiątkowe zdjęcia zwycięzców zamieścimy na stronie przedszkola oraz Urzędu Miasta i Gminy Iłowa
●Wyboru najlepszych prac dokona Jury powołane przez Organizatora.
●Werdykt Jury jest ostateczny.
● Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie oraz zgodą opiekuna uczestnika na przetwarzanie danych i wykorzystanie jego wizerunku na stronie internetowej organizatorów, a także Urzędu Miejskiego w Iłowej.

Zapraszamy do udziału!!!
07.11.2015