Konkurs plastyczny "Nasz wodzisławski Zeflik" undefined

Konkurs plastyczny "Nasz wodzisławski Zeflik"

"Nasz wodzisławski Zeflik"

Organizator konkursu
Przedszkole Publiczne nr 1 w Wodzisławiu Śląskim.

Cele konkursu:
- promocja miasta Wodzisław Śląski;
- rozbudzanie i pielęgnowanie lokalnego patriotyzmu,
- rozwijanie wśród dzieci zainteresowań historią regionu,
- kształcenie umiejętności posługiwania się środkami komunikacji pozawerbalnej,
- rozwijanie wyobraźni i kreatywności twórczej.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat i rozstrzygnięty będzie w dwóch grupach wiekowych: dzieci 3 - 4-letnie, dzieci 5 - 6-letnie.
2. Czas trwania konkursu 1.03 – 31.03.2017
3. Format pracy A4, technika dowolna płaska
4. Każde przedszkole może zgłosić max 2 prace w każdej grupie wiekowej.
5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką, umieszczoną z tyłu pracy: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki z numerem telefonu oraz imię i nazwisko nauczyciela.
6. Kryteria oceny: pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.
7. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem praw autorskich na wykorzystanie prac w celach promocyjnych konkursu i Miasta Wodzisław Śląski.
8. Prace należy przesłać lub dostarczyć do dn. 31.03.2017 roku  na adres:

44-300 Wodzisław Śląski
ul. P. Pośpiecha 7

1. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej i Facebooku Przedszkola w dniu 10. 04. 2017 r.
2. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów.
3. Wszystkie dzieci oraz nauczyciele biorący udział w konkursie otrzymują dyplomy uczestnictwa , dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!
07.03.2017
Katarzyna Dąbrowa