Konkurs plastyczny pt. "Pięknie i zdrowe- warzywa kolorowe" undefined

Konkurs plastyczny pt. "Pięknie i zdrowe- warzywa kolorowe"

W ramach obchodów jubileuszu 50-lecia działalności Samorządowego Przedszkola nr 125 im. Jana Marcina Szancera w Krakowie, zapraszamy dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie plastycznym
pt. "Piękne i zdrowe- warzywa kolorowe"

Zadaniem konkursowym jest wykonie pracy plastycznej, której inspiracja będą ilustracje J.M. Szancera do wiersz J. Brzechwy "Na straganie". (ilustracje wywieszone na drzwiach przedszkola)
Prace plastyczne należy wykonać przy użyciu środków plastycznych stosowanych przez Jana Marcina Szancera - techniką malarską lub rysunkową.

Cele konkursu:

• przypomnienie postaci artysty Jana Marcina Szancera
• rozwijanie wyobraźni plastycznej,
• nawiązanie do bogactwa ilustratorskiego Jana Marcina Szancera,
• rozwijanie zainteresowań plastycznych wśród dzieci.
• promowanie talentów plastycznych dzieci,
• wzmacnianie wiary we własne możliwości,

Regulamin konkursu

1.Organizatorem konkursu jest: Samorządowe Przedszkole nr 125 im. J. M. Szancera w Krakowie.

2. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku: 3-6 lat uczęszczających
do Samorządowego Przedszkola nr 125 im. Jana Marcina Szancera w Krakowie.

3. Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
- I kategoria 3-4 latki;
- II kategoria 5-6 latki.

4. Format prac: A4 lub A3

5. Technika wykonania: malarstwo lub rysunek

6. Wszystkie prace powinny zawierać dane autora: imię i nazwisko dziecka, wiek, wypełniona zgodę na przetwarzanie danych osobowych. (Informacje prosimy umieścić na odwrocie pracy)

7.Termin składania prac: 23.11.2020r. w Samorządowym Przedszkolu nr 125
im. J. M Szancera w Krakowie. Prace należy dostarczyć osobiście przekazując Paniom dyżurującym w szatni.

8. Spośród dostarczonych prac Komisja Konkursowa wybierze laureatów konkursu i przyzna I, II i III miejsce w określonych kategoriach wiekowych. Decyzja komisji jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody. Prace, które nie spełnią wymogów regulaminowych, nie wezmą udziału w konkursie.

9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27.11.2020r. i będzie połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej, na której zostaną zaprezentowane wybrane prace.

10.Lista nagrodzonych osób oraz same prace zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola w formie galerii.

11. Koordynatorzy konkursu: mgr Kinga Stępniak, mgr Elżbieta Czajka, mgr Ewa Cabak
24.10.2020
Kinga Stępniak