Konkurs plastyczny "ZDROWY PRZEDSZKOLAK" undefined

Konkurs plastyczny "ZDROWY PRZEDSZKOLAK"

W dniu 01 kwietnia 2014 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem
"ZDROWY PRZEDSZKOLAK"
organizowany przez Panią Sylwię Wiśniewską.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci z Przedszkola Miejskiego w Lidzbarku, w wieku 5-6 lat. Jego celem było poszerzenie wiadomości na temat zachowań prozdrowotnych, m.in. spożywanie zdrowej żywności, dbałość o higienę zachęcanie do ruchu na świeżym powietrzu oraz rozwijanie talentu plastycznego i wyobraźni dziecka.

Jury, w składzie Pani J. Gawrish, Pani E. Marszak oraz Pani L. Szymańska-Rybicka, po dłuuuuuuuugich debatach, zdecydowało, że nagrodzono następujące osoby:
I miejsce – Oliwia Raszkowska Gr. 0 "D"
II miejsce – Agata Czepek Gr. 0
III miejsce – Natalia Marcinkowska Gr. IV "SOWY"

W związku z tym, że jury miało trudność w wybraniu zwycięskich prac, postanowiło jeszcze o przyznaniu dodatkowo 3 wyróżnień, które otrzymały: Kinga Banacka Gr. 0 "B", Hanna Lemańska Gr. IV "SOWY" oraz Weronika Grzywacz Gr. 0.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz upominki.

Wszystkie prace stworzone przez młodych artystów wyeksponowane są na korytarzu naszego Przedszkola.
Zapraszamy do spojrzenia na temat
"ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA" okiem dzieci.
04.04.2014
Grzegorz Lemański