Konkurs plastyczny "Zimowe opowieści" DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH undefined

Konkurs plastyczny "Zimowe opowieści" DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH

Konkurs plastyczny "Zimowe opowieści" organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury i Starostwo Powiatowe w Żyrardowie

Przedmiotem konkursu jest wykonanie ilustracji związanej z zimą ( pejzaż zimowy, zabawy na śniegu, świąteczne i noworoczne obrzędy religijne i rodzinne itp. ). Prace mogą być wykonane różną techniką (rysunku, malarstwa, wydzieranki, wycinanki, techniki mieszane) bez użycia makaronu, waty, plasteliny itp. na papierze formatu A-2. Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedną pracę zaopatrzoną w kartę zgłoszeniową, zawierającą informacje : imię i nazwisko oraz wiek autora pracy, nazwa placówki, którą reprezentuje uczestnik oraz adres tejże placówki, imię i nazwisko nauczyciela.Czas trwania konkursu do 9 grudnia 2013 r.

Prace należy dostarczyć do Biblioteki przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wiskitkach do p. Ewy Boguckiej.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpią w styczniu 2014 r.
02.12.2013
Katarzyna Maria Jaśpińska